TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid was bezig met de introductie van het programma Beter laat dan nooit, waarin Willibrord Frequin samen met Barry Stevens en Olcay Gulsen te zien is. Nadia had pas een paar woorden uitgesproken, toen de brutaalste verslaggever van Nederland haar onderbrak.
Willibrord toverde een bosje rozen onder de tafel vandaan. Wat er volgde was een lofzang voor Nadia. “Je krijgt van mij deze prachtige rozen, omdat ik jou de ontdekking van het jaar vind”, vertelt de 76-jarige charmeur. “Ik vind jou zo goed, zo vlijmscherp, zo aardig ook, zo ‘to the point’. Ik heb het gevoel dat ik iedere avond bij jou thuiskom.”
Benieuwd naar de reactie van Nadia? Bekijk het volledige fragment hieronder.
Willibrord Frequin verraste gisteravond Nadia spontaan met een mooie bos rode rozen en vleiende woorden. #laatop1 pic.twitter.com/eDiL7DG9hN — Nadia Moussaid - Laat op één (@NadiaMoussaid) 31 augustus 2018
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv