TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid was bezig met de introductie van het programma Beter laat dan nooit, waarin Willibrord Frequin samen met Barry Stevens en Olcay Gulsen te zien is. Nadia had pas een paar woorden uitgesproken, toen de brutaalste verslaggever van Nederland haar onderbrak.
Willibrord toverde een bosje rozen onder de tafel vandaan. Wat er volgde was een lofzang voor Nadia. “Je krijgt van mij deze prachtige rozen, omdat ik jou de ontdekking van het jaar vind”, vertelt de 76-jarige charmeur. “Ik vind jou zo goed, zo vlijmscherp, zo aardig ook, zo ‘to the point’. Ik heb het gevoel dat ik iedere avond bij jou thuiskom.”
Benieuwd naar de reactie van Nadia? Bekijk het volledige fragment hieronder.
Willibrord Frequin verraste gisteravond Nadia spontaan met een mooie bos rode rozen en vleiende woorden. #laatop1 pic.twitter.com/eDiL7DG9hN — Nadia Moussaid - Laat op één (@NadiaMoussaid) 31 augustus 2018
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned