TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het lijkt allemaal zo spontaan te gebeuren bij de Meilandjes, maar volgens regisseur Timon Moll gaan de camera's zelden zonder vooropgezet plan aan.
Moll geeft tegenover Veronica Superguide toe dat de makers samen met de familie om tafel gaat om te bepalen wat er gaat gebeuren: "We bedenken met z’n allen het verhaal, gebaseerd op wat de familie in het dagelijks leven meemaakt."
Op die manier zijn er soms kleine toneelstukjes nodig om de aflevering te vullen. Als voorbeeld noemt Moll de keer dat Martien en Maxime 'stiekem' achter Erica aangingen om haar ontmoeting met ex-vlam Sander te aanschouwen: "Die scène hebben we van tevoren bedacht omdat Erica geheimzinnig over haar contact met hem deed." Sander van Betten bevestigde later dat ze voor de opnames bewust een kwartier hebben staan wachten tot alles klaar was.
Daarnaast onthult Moll waarom de Meilandjes in hun reacties vaak zo scherp en uitgesproken reageren. Hij fokt ze een beetje op: "Ik ben degene die de vragen stelt en tegen wie Martien, Erica, Maxime en Montana praten. (…) Ik probeer dat wel op een vileine wijze te doen, en let daarbij goed op hun gezichten. Dan zeg ik: nou ja, je zegt dat nu wel. Maar volgens mij vind je dit of dat? En dan gaan ze los!"
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij