TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia neemt de oudejaarsconference dermate serieus dat ze er het hele jaar rekening mee houdt. Ze is gestopt met alcohol, beperkt haar optredens in de media en staakte zelfs haar column in de Varagids om grappige invallen en observaties op te kunnen potten voor 31 december.
Aan Story vertelde Claudia afgelopen zomer dat ze sinds 1 januari als non leeft: veel sporten, gezond eten en geen druppel drank hebben er toe geleid dat ze al zeker zes kilo is afgevallen. Allemaal nodig om in topvorm te zijn: "Ik doe de Oudejaarsconference namelijk live. Ik hoef je niet uit te leggen hoe spannend dat is. Mentaal kost die avond me een jaar van mijn leven en dan moet alles zo goed mogelijk in orde zijn."
Al die voorbereidingen en fysieke ontberingen lijken z'n vruchten af te werpen. Momenteel is De Breij met haar gezin aan het kamperen. Volgers reageren blij verrast als ze Claudia's afgetrainde campingbody in bikini zien.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij