TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In eerste instantie zou het tweede seizoen van het spelprogramma al na de zomer te zien zijn bij SBS 6, maar het van oorsprong Vlaamse format bleef een tijdje op de plank liggen.
Van uitstel komt echter geen afstel. Staf en Mathias Coppens hebben een hele rits BN'ers naar hun studio's in Vlaanderen gebracht om ze op te sluiten in op maat gemaakte, beangstigende escape rooms. De sterren vormen duo's en nemen het tegen elkaar op: wie het snelst weet te ontkomen wint.
Eerder was al bekend dat Martien Meiland en Britt Dekker meedoen en ook Rutger van Barneveld en René Le Blanc zijn van de partij. Verder doen dit seizoen Sandra Schuurhof & Evelien de Bruijn een poging en vormen Frans Duijts en Wolter Kroes een koppel. Daarnaast zijn ook de zussen Katja en Birgit Schuurman van de partij, zij nemen het op tegen musicalsterren Pia Douwes en Carolina Dijkhuizen. Tanja Jess & Charly Luske slaan de uitnodiging ook niet af.
In Shownieuws werden de eerste beelden getoond met Sandra en Eveline aan de desk. Vooral Evelien schaamde zich voor haar gedrag tijdens de opnames. Ze zou in de escape room heel wat afgegild en gevloekt hebben om de spanning de baas te blijven. Het moet nog blijken of al dat vocale geweld genoeg was om tegenstanders Tanja en Charly te verslaan.
Het nieuwe seizoen Code van Coppens is vanaf zaterdag 2 april te zien bij SBS 6.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'