TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ze zijn er eindelijk nu zo’n beetje uit. Het nieuws laat niet lang meer op zich wachten. Alles is groot nieuws in Songfestivalland, zoiets hou je toch niet lang binnen", zegt Maas in gesprek met Gijs Staverman op NPO Radio 2.
De radio-dj hoopte daarna alsnog wat los te kunnen peuteren van Mr. Songfestival. "Zijn het er drie?", vroeg Staverman. Maas besloot om er niet omheen te draaien. "Het zijn er naar ik heb begrepen inderdaad drie. Twee mannen en een vrouw? Mijn naam is haas."
In het gesprek, dat door Staverman werd aangeknoopt om over het programma Volle Zalen te praten, liet de 57-jarige Maas zich nog iets ontvallen. ,,Ik maak een documentairen over Duncan Laurence voor NPO1. Dat gaat uiteraard over het Songfestival." De commentator van het Songfestival spreekt onder meer met Edsilia Rombley, Ruth Jacott, Ilse DeLange en natuurlijk met de kersverse winnaar namens Nederland Duncan Laurence. Centraal in de documentaire staat "de lange weg die ons land te gaan had voor het eindelijk weer tot de winnaar van ’s werelds grootste liedjeswedstrijd werd gekroond".
Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026
08:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
08:40De TV van gisteren: kijkers enorm onder de indruk van 100 Dagen in de Gehandicaptenzorg
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite