TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kees Tol is besmet met het coronavirus. Inmiddels is dat geen heel opmerkelijk nieuws meer, maar het gegeven dat hij donderdag nog aan tafel zat bij Beau van Erven Dorens is dat wel.
Volendammer Kees was samen met boezemvrienden Nick en Simon te gast bij de RTL-talkshow om hun AVROTROS-documentaire over ABBA te pluggen. Mogelijk had de presentator toen dus al corona onder de leden en het is nog maar de vraag of het virus is overgeslagen op andere aanwezigen.
Een van hen was natuurlijk Beau van Erven Dorens, die maandagavond weer een talkshow te maken heeft. RTL heeft nog geen besluit genomen over de uitzending van maandag en komt later op de dag met uitsluitsel. “We zijn op de hoogte en het heeft onze aandacht”, laat de zender weten.
Kees is momenteel niet enorm ziek door de coronabesmetting, zo wist Evert Santegoeds zondagavond te melden in Shownieuws. "Het gaat goed met Kees, hij heeft geen zware klachten."
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025