TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kees Tol is besmet met het coronavirus. Inmiddels is dat geen heel opmerkelijk nieuws meer, maar het gegeven dat hij donderdag nog aan tafel zat bij Beau van Erven Dorens is dat wel.
Volendammer Kees was samen met boezemvrienden Nick en Simon te gast bij de RTL-talkshow om hun AVROTROS-documentaire over ABBA te pluggen. Mogelijk had de presentator toen dus al corona onder de leden en het is nog maar de vraag of het virus is overgeslagen op andere aanwezigen.
Een van hen was natuurlijk Beau van Erven Dorens, die maandagavond weer een talkshow te maken heeft. RTL heeft nog geen besluit genomen over de uitzending van maandag en komt later op de dag met uitsluitsel. “We zijn op de hoogte en het heeft onze aandacht”, laat de zender weten.
Kees is momenteel niet enorm ziek door de coronabesmetting, zo wist Evert Santegoeds zondagavond te melden in Shownieuws. "Het gaat goed met Kees, hij heeft geen zware klachten."
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij