TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kees Tol is besmet met het coronavirus. Inmiddels is dat geen heel opmerkelijk nieuws meer, maar het gegeven dat hij donderdag nog aan tafel zat bij Beau van Erven Dorens is dat wel.
Volendammer Kees was samen met boezemvrienden Nick en Simon te gast bij de RTL-talkshow om hun AVROTROS-documentaire over ABBA te pluggen. Mogelijk had de presentator toen dus al corona onder de leden en het is nog maar de vraag of het virus is overgeslagen op andere aanwezigen.
Een van hen was natuurlijk Beau van Erven Dorens, die maandagavond weer een talkshow te maken heeft. RTL heeft nog geen besluit genomen over de uitzending van maandag en komt later op de dag met uitsluitsel. “We zijn op de hoogte en het heeft onze aandacht”, laat de zender weten.
Kees is momenteel niet enorm ziek door de coronabesmetting, zo wist Evert Santegoeds zondagavond te melden in Shownieuws. "Het gaat goed met Kees, hij heeft geen zware klachten."
Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
07:47De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn massaal team Arie na ruzie met Carolie
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Woeste grond, Twee door 't dolle heen