TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oudere kijkers zullen zich herinneren dat Dagboek van een Herdershond eind jaren zeventig een populaire televisieseries was over een jonge onervaren kapelaan die in een Limburgs dorpje terechtkomt en daar allerlei mensen tegen zich in het harnas jaagt.
Albert Verlinde maakte recentelijk een musical van de serie die het het MECC in Maastricht werd gespeeld. Omdat de musical erg duur was, werden de voorstellingen eind vorig jaar geannuleerd.
KRO-NCRV heeft nu het idee opgevat voor een tv-programma waarin de musical live wordt opgevoerd. En gezien de populariteit van The Passion is dat helemaal geen gek idee. William Spaaij en Nandi van Beurden zijn ook te zien en de voorstelling gaan anderhalf uur duren.
Dagboek van een Herdershond wordt op 3 september live vanuit Sittard uitgezonden.
De serie zag er destijds zo uit:
Partnerbijdrage
Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom
13:12Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1