TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oudere kijkers zullen zich herinneren dat Dagboek van een Herdershond eind jaren zeventig een populaire televisieseries was over een jonge onervaren kapelaan die in een Limburgs dorpje terechtkomt en daar allerlei mensen tegen zich in het harnas jaagt.
Albert Verlinde maakte recentelijk een musical van de serie die het het MECC in Maastricht werd gespeeld. Omdat de musical erg duur was, werden de voorstellingen eind vorig jaar geannuleerd.
KRO-NCRV heeft nu het idee opgevat voor een tv-programma waarin de musical live wordt opgevoerd. En gezien de populariteit van The Passion is dat helemaal geen gek idee. William Spaaij en Nandi van Beurden zijn ook te zien en de voorstelling gaan anderhalf uur duren.
Dagboek van een Herdershond wordt op 3 september live vanuit Sittard uitgezonden.
De serie zag er destijds zo uit:
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’