TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oudere kijkers zullen zich herinneren dat Dagboek van een Herdershond eind jaren zeventig een populaire televisieseries was over een jonge onervaren kapelaan die in een Limburgs dorpje terechtkomt en daar allerlei mensen tegen zich in het harnas jaagt.
Albert Verlinde maakte recentelijk een musical van de serie die het het MECC in Maastricht werd gespeeld. Omdat de musical erg duur was, werden de voorstellingen eind vorig jaar geannuleerd.
KRO-NCRV heeft nu het idee opgevat voor een tv-programma waarin de musical live wordt opgevoerd. En gezien de populariteit van The Passion is dat helemaal geen gek idee. William Spaaij en Nandi van Beurden zijn ook te zien en de voorstelling gaan anderhalf uur duren.
Dagboek van een Herdershond wordt op 3 september live vanuit Sittard uitgezonden.
De serie zag er destijds zo uit:
André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf