TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oudere kijkers zullen zich herinneren dat Dagboek van een Herdershond eind jaren zeventig een populaire televisieseries was over een jonge onervaren kapelaan die in een Limburgs dorpje terechtkomt en daar allerlei mensen tegen zich in het harnas jaagt.
Albert Verlinde maakte recentelijk een musical van de serie die het het MECC in Maastricht werd gespeeld. Omdat de musical erg duur was, werden de voorstellingen eind vorig jaar geannuleerd.
KRO-NCRV heeft nu het idee opgevat voor een tv-programma waarin de musical live wordt opgevoerd. En gezien de populariteit van The Passion is dat helemaal geen gek idee. William Spaaij en Nandi van Beurden zijn ook te zien en de voorstelling gaan anderhalf uur duren.
Dagboek van een Herdershond wordt op 3 september live vanuit Sittard uitgezonden.
De serie zag er destijds zo uit:
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond