TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oudere kijkers zullen zich herinneren dat Dagboek van een Herdershond eind jaren zeventig een populaire televisieseries was over een jonge onervaren kapelaan die in een Limburgs dorpje terechtkomt en daar allerlei mensen tegen zich in het harnas jaagt.
Albert Verlinde maakte recentelijk een musical van de serie die het het MECC in Maastricht werd gespeeld. Omdat de musical erg duur was, werden de voorstellingen eind vorig jaar geannuleerd.
KRO-NCRV heeft nu het idee opgevat voor een tv-programma waarin de musical live wordt opgevoerd. En gezien de populariteit van The Passion is dat helemaal geen gek idee. William Spaaij en Nandi van Beurden zijn ook te zien en de voorstelling gaan anderhalf uur duren.
Dagboek van een Herdershond wordt op 3 september live vanuit Sittard uitgezonden.
De serie zag er destijds zo uit:
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'