TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het door Chantal Janzen en Tijl Beckand gepresenteerde Dancing with te stars openen de deelnemers elke week met een groepschoreografie. Daarna mogen de 11 BN'ers en hun danspartner zelf aan de slag met een Ballroom of Latin dansje. Dat laat RTL weten in een persbericht.
De 'stars' die dit seizoen meedoen zijn snowboardster Bibian Mentel, schrijfster Heleen van Royen, zangeres Berget Lewis, oud-voetbalster Anouk Hoogendijk, zangeres Samantha Steenwijk, presentatrice Tooske Ragas, choreograaf Barrie Stevens, rapper Keizer, dj Gijs Staverman, YouTuber Rutger Vink en presentator Jamie Trenité.
De jury bestaat uit: danseres Euvgenia Parakhina, danser Dan Karaty, presentatrice Irene Moors en danser Louis van Amstel. Zij bepalen samen met de kijkers thuis wie er nog een weekje door mag dansen.
Dancing with the stars was eerder al vier seizoenen lang te zien op de Nederlandse tv. In 2009 was het voor het laatst te zien. De winnaar was toen presentator Jamai Loman. De andere drie reeksen werden gewonnen door Jim Bakkum, Helga van Leur en Barbara de Loor.
Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen
09:20De TV van gisteren: kijkers leven enorm mee met Shirley in Zeeman Confronteert