TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het door Chantal Janzen en Tijl Beckand gepresenteerde Dancing with te stars openen de deelnemers elke week met een groepschoreografie. Daarna mogen de 11 BN'ers en hun danspartner zelf aan de slag met een Ballroom of Latin dansje. Dat laat RTL weten in een persbericht.
De 'stars' die dit seizoen meedoen zijn snowboardster Bibian Mentel, schrijfster Heleen van Royen, zangeres Berget Lewis, oud-voetbalster Anouk Hoogendijk, zangeres Samantha Steenwijk, presentatrice Tooske Ragas, choreograaf Barrie Stevens, rapper Keizer, dj Gijs Staverman, YouTuber Rutger Vink en presentator Jamie Trenité.
De jury bestaat uit: danseres Euvgenia Parakhina, danser Dan Karaty, presentatrice Irene Moors en danser Louis van Amstel. Zij bepalen samen met de kijkers thuis wie er nog een weekje door mag dansen.
Dancing with the stars was eerder al vier seizoenen lang te zien op de Nederlandse tv. In 2009 was het voor het laatst te zien. De winnaar was toen presentator Jamai Loman. De andere drie reeksen werden gewonnen door Jim Bakkum, Helga van Leur en Barbara de Loor.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: Belgiรซ plaatst zich met een beetje geluk wรฉl voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026