TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe spelprogramma Los het op! ontvangen Daphne Bunskoek en Jeroom Snelders BN'ers die de meest gekke en onzinnige opdrachten moeten uitvoeren. De vraag is welke BN'ers slimme oplossers zijn. De opdrachten worden uitgevoerd in ondergrondse garageboxen. Het publiek kan van bovenaf meekijken met de spellen van de BN'ers. Wekelijks nemen drie duo's het tegen elkaar op.
De duo's bestaan uit bekende Nederlanders die elkaar goed kennen. Het duo dat na drie opdrachten de meeste punten heeft verzameld, mag door naar de finale. Daphne Bunskoek neemt de presentatie op zich. Zij ontvangt de BN'ers en evalueert de opdrachten. De Vlaamse presentator Jeroom Snelders is spelleider en jurylid. Vanuit een controlekamer volgt hij de opdrachten en communiceert hij met de deelnemers.
''Het programma is bedoeld om de beste probleemoplossers van Nederland te vinden. Het gaat er gewoon om dat je stressbestendig bent'', aldus Daphne in een interview met RTL Boulevard. ''We zijn op zoek naar de meest veelzijdige Nederlander. Die snel kan beslissen, goede reflectie heeft en grappig is'', vult Jeroom aan.
Het nieuwe spelprogramma verschijnt dit najaar op RTL 4. De officiële startdatum is nog niet bekend. Het is ook nog niet duidelijk welke BN'ers meedoen aan de spelshow.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing