TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe spelprogramma Los het op! ontvangen Daphne Bunskoek en Jeroom Snelders BN'ers die de meest gekke en onzinnige opdrachten moeten uitvoeren. De vraag is welke BN'ers slimme oplossers zijn. De opdrachten worden uitgevoerd in ondergrondse garageboxen. Het publiek kan van bovenaf meekijken met de spellen van de BN'ers. Wekelijks nemen drie duo's het tegen elkaar op.
De duo's bestaan uit bekende Nederlanders die elkaar goed kennen. Het duo dat na drie opdrachten de meeste punten heeft verzameld, mag door naar de finale. Daphne Bunskoek neemt de presentatie op zich. Zij ontvangt de BN'ers en evalueert de opdrachten. De Vlaamse presentator Jeroom Snelders is spelleider en jurylid. Vanuit een controlekamer volgt hij de opdrachten en communiceert hij met de deelnemers.
''Het programma is bedoeld om de beste probleemoplossers van Nederland te vinden. Het gaat er gewoon om dat je stressbestendig bent'', aldus Daphne in een interview met RTL Boulevard. ''We zijn op zoek naar de meest veelzijdige Nederlander. Die snel kan beslissen, goede reflectie heeft en grappig is'', vult Jeroom aan.
Het nieuwe spelprogramma verschijnt dit najaar op RTL 4. De officiële startdatum is nog niet bekend. Het is ook nog niet duidelijk welke BN'ers meedoen aan de spelshow.
Vanaf deze datum kijk je weer wekelijks naar De Top 4000 Muziekquiz met Gijs Staverman
14:25Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'