TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor alle fans van de familie Bauer, want zowel Frans, Mariska en hun zonen komen dit jaar nog terug met een nieuwe reeks van hun realityprogramma. Dit keer is het Kerst met de Bauers.
En krijgen we een inkijkje hoe de familie zich voorbereid op de feestdagen.
Frans maakte het nieuws vanmorgen zelf bekend in het programma Marcel in de Morgen op NPO Sterren NL Radio."Speciaal voor de kerst gaan we een paar afleveringen maken, als bedankje,” zei de zanger.
Komt dit format je nu bekend voor? Dat kan kloppen, want ruim twintig jaar geleden maakten de Bauers ook al eens een kerstspecial.
"We komen terug met Kerst met de Bauers, zoals we dat twintig jaar geleden ook een keer hebben gedaan. Het is nu wel anders dan het toen was, toen waren de kindjes nog klein en zaten ze nog in kinderstoeltjes."
Het zal weer genieten worden voor veel kijkers, want we krijgen maar liefst vier (!) afleveringen voor onze kiezen.
Kerst met de Bauers is op dinsdagavond 10, 17 en 24 december en op woensdagavond 1 januari bij AVROTROS op NPO 1 te zien. Het afgelopen seizoen van De Bauers is nog steeds terug te kijken via NPO Start.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in