TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Bauers weten week na week een miljoenenpubliek naar hun reallife serie te trekken. En ze hebben er een grote fan bij: Johan Derksen.
Die kan de familie maar mooi in hun zak steken.
Waar de mannen van Vandaag Inside vaak verschillende tv-programma’s afbranden, kan Frans Bauer met zijn realityshow op alleen maar lof rekenen. “Ik hou niet van dat genre,” geeft Johan toe. “Maar omdat Frans Bauer zoveel kijkers heeft ben ik ook benieuwd. Ik zit te kijken en krijg een zwak voor dat gezin.”
Niet alleen Frans, maar ook Mariska en de vier kinderen wekken geen irritatie op bij de Snor. De Bauers hebben er dus een vaste kijker bij.
Ondanks dat Johan toegeeft niet van het genre ‘reality’ te zijn, laat hij wel weten De Bevers en De Augurkenkoning te hebben gezien.
Tafelgast Albert Verlinde is het met hem eens dat De Bauers een echte reallifesoap is, omdat het “over het echte leven gaat en ontroerend is.” Johan sluit af dat de serie vooral heel sympathiek is.
Ook benieuwd geworden? De Bauers - 20 jaar later is elke donderdagavond om 20:30 uur te zien op NPO1 bij AVROTROS.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv