TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdag 14 oktober gaat De Dansmarathon van start op SBS6. Hoewel de voorbereidingen al maanden lopen, zoekt Talpa nog naar een achtervang als het om dansers gaat.
De 100 koppels die meedoen aan De Dansmarathon zijn eigenlijk al maanden in training, maar een blessure kan natuurlijk zomaar roet in het eten gooien. Dat overkwam ook het danskoppel Laura en Erin. Tijdens de training schoot de knie van Laura uit de kom en zij moet daardoor noodgedwongen een maand rust houden.
Gelukkig had de organisatie van De Dansmarathon nog een koppel als reserve op de tribune zitten, maar blijkbaar heeft het ze wel aan het denken gezet. Want er worden nu nog meer reserve-danskoppels gezocht. Presentatrice Wendy van Dijk zat maandagavond bij Shownieuws en keek nog een keer vooruit naar De dansmarathon.
De timing van De dansmarathon is allerminst gelukkig, want donderdag staat ook het Gouden Televizier-Ring-gala op het programma. Een dag later start het nieuwe, derde seizoen van The masked singer. De dansmarathon duurt van donderdag tot en met zaterdag en is constant live te zien op SBS6. Alleen voor Hart van Nederland en Shownieuws wordt het dansen onderbroken.
Partnerbijdrage
Van grappenmaker tot zelfinzicht: Ruben Nicolai over pleasen, verlies en verandering
08:40Dit zijn de finalisten van Wie is De Mol? 2025
08:06De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)