TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit nieuwe seizoen van De Erfgenaam gaan presentator Ruben Nicolai en erfrechtspecialist Klaas Zondervan weer op zoek naar de rechthebbenden van vergeten erfenissen.
In deze eerste aflevering ontdekken ze de erfenis van mevrouw Hanselman. Die is nooit verdeeld en staat daarom in de consignatiekas, waar het ministerie van Financiën het geld twintig jaar in bewaring houdt. Er is nog maar weinig tijd om de rechthebbenden te vinden.
Ruben verdiept zich daarnaast in de geschiedenis van de Joodse familie Barend, die tijdens de Tweede Wereldoorlog haar zilveren bestek in bewaring gaf bij de buren. Niemand kwam meer terug om het op te halen. Ruim 75 jaar later gaat hij op zoek naar de overgebleven familieleden die nog recht hebben op het tafelzilver.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis