TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning zal met de week toenemen.
Lees ook: Kijkers genieten van boeren-rockster Jorieke in The Headliner: 'Uniek!'
In de talentenjacht The Headliner strijden momenteel twee coachteams tegen elkaar: Nick Schilder en Typhoon aan de ene kant, en Kraantje Pappie en Jacqueline Govaert aan de andere. Allemaal hebben ze dezelfde ambitie: samen met het publiek de nieuwe livesensatie van Nederland ontdekken.
De winnaar van de show wint dan ook een prijs die niet zomaar te koop is: een optreden bij De Vrienden van Amstel Live 2026, optredens op verschillende festivals en een eigen clubtour door Nederland.
Wie uiteindelijk met de prijs naar huis gaat, is nog niet te zeggen, aangezien er pas een paar afleveringen achter de rug zijn. Wat we wel al weten, is dat de grote finale live zal worden uitgezonden op RTL 4, gepresenteerd door Jim Bakkum en Marieke Elsinga. Pak je agenda er dan ook maar snel bij, want de finale staat gepland voor vrijdag 21 maart 2025!
En benieuwd welk programma daarna het stokje overneemt? Dat nieuws brachten we hier al eens naar buiten.
The Headliner is momenteel iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan bij Videoland.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip