TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning zal met de week toenemen.
Lees ook: Kijkers genieten van boeren-rockster Jorieke in The Headliner: 'Uniek!'
In de talentenjacht The Headliner strijden momenteel twee coachteams tegen elkaar: Nick Schilder en Typhoon aan de ene kant, en Kraantje Pappie en Jacqueline Govaert aan de andere. Allemaal hebben ze dezelfde ambitie: samen met het publiek de nieuwe livesensatie van Nederland ontdekken.
De winnaar van de show wint dan ook een prijs die niet zomaar te koop is: een optreden bij De Vrienden van Amstel Live 2026, optredens op verschillende festivals en een eigen clubtour door Nederland.
Wie uiteindelijk met de prijs naar huis gaat, is nog niet te zeggen, aangezien er pas een paar afleveringen achter de rug zijn. Wat we wel al weten, is dat de grote finale live zal worden uitgezonden op RTL 4, gepresenteerd door Jim Bakkum en Marieke Elsinga. Pak je agenda er dan ook maar snel bij, want de finale staat gepland voor vrijdag 21 maart 2025!
En benieuwd welk programma daarna het stokje overneemt? Dat nieuws brachten we hier al eens naar buiten.
The Headliner is momenteel iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan bij Videoland.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'