TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lieke Klaver is uitgeroepen tot mooiste sportvrouw van 2024 volgens FHM. Een hele eer, vindt de topsportster, maar het is niet de prijs waar ze echt warm voor loopt. Ze is liever de ster op de atletiekbaan, waar ze gespecialiseerd is in de sprint en uitmuntend presteert op de 200 en 400 meter.
Op dit moment richt Klaver zich volledig op de EK indoor atletiek, maar tussen haar trainingen door maakt ze tijd voor een openhartig gesprek met Özcan Akyol. In De Geknipte Gast is de olympisch atlete open over haar carrière en deelt ze meer over haar doelen in de komende tijd.
Daarnaast vertelt Lieke over haar privéleven, hoge verwachtingen en mindere momenten op de baan. Wat gaat er schuil achter de indrukwekkende prestaties van de mooiste sportvrouw van 2024?
De Geknipte Gast is elke vrijdagavond te zien om 21:05 uur op NPO2.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’