TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon blijkt bij monde van zijn management een goede reden te hebben voor de afwezigheid van de honden. "Gordon deelt geen beelden of informatie meer over zijn honden omdat dit kan leiden tot aankoop van dit ras wat ernstig onder een vergrootglas ligt".
De zanger kreeg in het verleden van dierenrechtenorganisaties vaker commentaar op de reclame die hij maakte voor Franse bulldogs. Dat specifieke ras is doorgefokt op een korte snuit, wat ze heel schattig en populair maakt. Maar de soort ademt daardoor heel erg moeizaam. Hartstikke zielig. Bovendien zou het warme klimaat in Dubai ook niet ideaal zijn voor de bulldogs. In het verleden werd Gordon boos op door die kritiek, maar hij is blijkbaar van mening veranderd.
En met zijn honden gaat het volgens het management vooralsnog goed, al kunnen we dat natuurlijk niet controleren. "Rocco en Toto zijn in blakende gezondheid en gewoon bij hem thuis!"
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen