TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon blijkt bij monde van zijn management een goede reden te hebben voor de afwezigheid van de honden. "Gordon deelt geen beelden of informatie meer over zijn honden omdat dit kan leiden tot aankoop van dit ras wat ernstig onder een vergrootglas ligt".
De zanger kreeg in het verleden van dierenrechtenorganisaties vaker commentaar op de reclame die hij maakte voor Franse bulldogs. Dat specifieke ras is doorgefokt op een korte snuit, wat ze heel schattig en populair maakt. Maar de soort ademt daardoor heel erg moeizaam. Hartstikke zielig. Bovendien zou het warme klimaat in Dubai ook niet ideaal zijn voor de bulldogs. In het verleden werd Gordon boos op door die kritiek, maar hij is blijkbaar van mening veranderd.
En met zijn honden gaat het volgens het management vooralsnog goed, al kunnen we dat natuurlijk niet controleren. "Rocco en Toto zijn in blakende gezondheid en gewoon bij hem thuis!"
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen