TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rob Geus is vanaf vanavond terug op tv. Niet met De Smaakpolitie maar wel met een variant daarop: De Hygiënepolitie. Daarin laat de SBS6-presentator zien dat het op veel plekken in Nederland nog altijd vreselijk gesteld is met de hygiëne, zoals bijvoorbeeld in sommige bioscopen.
Met zijn uitspraken 'Man man man' en 'Hier word ik niet vrolijk van' heeft Geus een plekje in ons collectieve tv-geheugen bemachtigd.
Wat is het verschil tussen De Smaakpolitie, dat jaren geleden van de buis verdween, en het nieuwe De Hygiënepolitie? 'Dit is oplossingsgericht. De Smaakpolitie was veel wijzen en negativiteit. Nu ga ik helpen en daar ben ik erg blij mee. En we duiken in de wereld van de reviews', zo vertelt Rob bij Shownieuws.
We gaan uiteraard weer de nodige smerigheid zien: 'Bioscopen waar meer muizen dan bezoekers komen.' Maar ook ranzige hotels, campings en B&B's passeren de revue.
De Hygiënepolitie is vanaf 19 januari iedere maandag om 20:30 uur te zien op SBS6. Bekijk het hele gesprek met Rob Geus bij Shownieuws hieronder.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
