TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het werd groots aangekondigd: de komst van juicekoningin Yvonnne Coldeweijer naar Net5. Die eerste titel is ze inmiddels wel kwijt en ook haar tv-carrière ligt op apegapen. Wat is het laatste nieuws over De Juice, zoals het programma moest gaan heten?
Redacteuren die opstapten, ruzie met eindredacteur Eric de Munck en een programma dat steeds maar weer werd uitgesteld: Yvonne werd weinig bespaard maar boze tongen beweren dat ze het daar helemaal zelf naar gemaakt heeft.
De Juice, zoals de talkshow van Yvonne Coldeweijer dus moest gaan heten, is tot nader orde uitgesteld. Toch is het programma nog niet helemaal gecanceld, laat Tina Nijkamp weten in haar podcast Tina's TV Update: 'De geruchten zijn wel dat het nog niet helemaal uit het schema verdwenen is en dat er wellicht dit najaar een variant komt.'
Yvonne zullen we daar echter niet in zien, aldus de mediakenner: 'Dat is duidelijk, die doet niet meer mee.' In dat geval zal iemand anders het roddelprogramma moeten gaan presenteren.
En wat vindt Yvonne zelf eigenlijk van alle ophef? Die houdt zich opmerkelijk stil.
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel