TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Oranjewinter draait vanaf het begin vanaf het WK voetbal al prima maar afgelopen maandag, tijdens de traditionele Sinterklaas-uitzending kwam de talkshow voor het eerst net boven de miljoen kijkers uit. Veel mensen schakelden speciaal in voor het optreden van de schunnige Sint.
Sinterklaas bij ‘de oranje winter’ is de allerleukste Sint van Nederland. Super leuke grappen en de cadeaus om te ???#deoranjewinter #oranjewinter #sinterklaas #sint #derksen #gijp pic.twitter.com/s6IdvdqN1e — Robin Draastens (@RobinDraastens) December 6, 2022
Maar het kon nog beter. Dinsdagavond trok De Oranjewinter nog meer kijkers. Toen gingen Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen naar de 1,1 miljoen kijkers. Tafelgast was toen Özcan Akyol, die zeer populair is bij De Oranjewinter/Vandaag Inside kijkers.
Met kijkcijfers boven de 1 miljoen scoort De Oranjewinter beduidend beter dan alle andere talkshows die momenteel te zien zijn. Beau en Op1 komen meestal zo rond de 700.000 kijkers uit.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3