TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Oranjewinter draait vanaf het begin vanaf het WK voetbal al prima maar afgelopen maandag, tijdens de traditionele Sinterklaas-uitzending kwam de talkshow voor het eerst net boven de miljoen kijkers uit. Veel mensen schakelden speciaal in voor het optreden van de schunnige Sint.
Sinterklaas bij ‘de oranje winter’ is de allerleukste Sint van Nederland. Super leuke grappen en de cadeaus om te ???#deoranjewinter #oranjewinter #sinterklaas #sint #derksen #gijp pic.twitter.com/s6IdvdqN1e — Robin Draastens (@RobinDraastens) December 6, 2022
Maar het kon nog beter. Dinsdagavond trok De Oranjewinter nog meer kijkers. Toen gingen Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen naar de 1,1 miljoen kijkers. Tafelgast was toen Özcan Akyol, die zeer populair is bij De Oranjewinter/Vandaag Inside kijkers.
Met kijkcijfers boven de 1 miljoen scoort De Oranjewinter beduidend beter dan alle andere talkshows die momenteel te zien zijn. Beau en Op1 komen meestal zo rond de 700.000 kijkers uit.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'