TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Oranjewinter draait vanaf het begin vanaf het WK voetbal al prima maar afgelopen maandag, tijdens de traditionele Sinterklaas-uitzending kwam de talkshow voor het eerst net boven de miljoen kijkers uit. Veel mensen schakelden speciaal in voor het optreden van de schunnige Sint.
Sinterklaas bij ‘de oranje winter’ is de allerleukste Sint van Nederland. Super leuke grappen en de cadeaus om te ???#deoranjewinter #oranjewinter #sinterklaas #sint #derksen #gijp pic.twitter.com/s6IdvdqN1e — Robin Draastens (@RobinDraastens) December 6, 2022
Maar het kon nog beter. Dinsdagavond trok De Oranjewinter nog meer kijkers. Toen gingen Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen naar de 1,1 miljoen kijkers. Tafelgast was toen Özcan Akyol, die zeer populair is bij De Oranjewinter/Vandaag Inside kijkers.
Met kijkcijfers boven de 1 miljoen scoort De Oranjewinter beduidend beter dan alle andere talkshows die momenteel te zien zijn. Beau en Op1 komen meestal zo rond de 700.000 kijkers uit.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo