TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nicolete Kluijver blijft een vaste waarde op de maandagavond van RTL 4. Na een veelbewogen reeks Expeditie Robinson start de presentatrice met het tweede seizoen van De Perfecte Verbouwing.
In dit woonprogramma draait alles om virtual reality. Architecten maken steeds vaker gebruik van virtuele animaties om cliënten een beeld te geven van hun bouwplannen. De deelnemers zijn huizenbezitters die hun woning willen aanpakken. Diverse architecten proberen hen met VR-presentaties over te halen voor hun ontwerp te kiezen.
Als de kandidaten een keus hebben gemaakt start de daadwerkelijke verbouwing. Nicolette Kluijver volgt deze werkzaamheden op de voet. In de eerste reeks bleek al dat VR-brillen geregeld een iets te rooskleurig beeld scheppen van het eindresultaat.
Partnerbijdrage
André Hazes gaat een tv-programma maken met Viktor Verhulst
11:38Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging