TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet alleen voor de kandidaten is De Quizmarathon een ware uitputtingsslag, dat geldt ook voor presentator Rob Kamphues. Hij vroeg de productie voor de zekerheid om een stretcher en een masseur. Verder gaat hij zeker drie keer per week naar de sportschool, dus hij hoopt het dankzij zijn goede conditie te gaan redden.
De eerste twaalf uur verwacht hij sowieso geen problemen. “Bij Ziggo Sport zit ik ook weleens acht uur lang in de studio, dus dat gaat wel. Het gaat vooral lastig zijn om steeds opnieuw te moeten beginnen. Je moet elke aflevering weer met energie en humor beginnen, je moet jezelf weer aanzwengelen."
Juist dat maakt het volgens hem zo lastig. "Vanuit het theater weet ik dat vier korte shows veel vermoeiender zijn dan één lange.”
De Quizmarathon is van maandag t/m donderdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Ophef rond Miljoenenjacht: wist de thuiswinnaar al dat Winston zou komen?
08:18De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker
06:47Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon
10:43Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'