TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een tv-hit maakt vanavond na zes jaar afwezigheid zijn comeback. Herman van der Zandt presenteert de eerste van zes afleveringen van De Reünie. Eerder presenteerden Patrick Lodiers, Rob Kamphues en Anita Witzier dit programma van KRO-NCRV.
In al die jaren was de hoofdrol bijna altijd voor onbekende Nederlanders en ging het ook meestal om een schoolklas. Nu zijn de gasten BN’ers die niet per se terugkeren in de schoolbanken. In de eerste aflevering gaat Van der Zandt met acteur Arjan Ederveen naar Carré voor een weerzien met de kindercast van de musical Oliver.
Met onder meer een acteur (Maarten Heijmans), koekjesbakker, politicus en een gynaecoloog delen de voormalig kind-sterren hoe het was om zo jong op het podium te staan en welke impact dit heeft gehad op hun leven.
In de weken hierna komen tv-kok Miljuschka Witzenhausen, cabaretier Richard Groenendijk, oud-voetballer René van der Gijp, presentatrice Fidan Ekiz en misdaadjournalist John van den Heuvel aan de beurt.
De Reünie is vanaf woensdag 2 april wekelijks om 21.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1 en te streamen via NPO Start.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming