TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het recente jubileumseizoen van Wie Is de Mol? roept nu de start van De Reünie nostalgische gevoelens op rondom het programma.
Herman van der Zandt herenigt Angela Groothuizen en de makers van het allereerste seizoen van Wie Is de Mol? In 1999 vertrokken ze naar Australië voor het destijds gloednieuwe avontuur met onbekende Nederlanders.
Volgens Angela was het toen nog niet zo'n geoliede machine als nu. Deelnemers wisten niet eens dat er een Mol mee was en een kandidatenbegeleider bestond nog niet. Een opdracht in een korenveld sneuvelde bovendien ter plekke omdat er gevaarlijke dieren rondliepen.
Ondanks de stroeve start kijkt Angela samen met de makers terug op een onvergetelijke tijd. Ze presenteerde na het eerste jaar nog vier seizoenen.
De Reünie is vanaf 7 januari 2026 iedere woensdag om 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon
15:03Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt