TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mezzosopraan Tania Kross heeft het vak geleerd op het Utrechts conservatorium. De Reünie herenigt de op Curaçao geboren zangeres met medeleerlingen en medewerkers van deze opleiding.
Kross was destijds al een bijzonder talent. In het tweede jaar van het conservatorium won ze de eerste prijs van de Stichting Jong Muziektalent. Dezelfde prijs won ze nog twee keer.
De nu 49-jarige Kross ziet het als haar taak om opera van zijn stoffige imago te ontdoen. “Ik ben al jaren bezig om klassieke muziek en opera naar een jong publiek te brengen, op een laagdrempelige manier maar op een hoog niveau.” Om dit te bewerkstelligen, duikt ze regelmatig op als deelnemer of jurylid in populaire programma’s als Beste Zangers, Aria, The Masked Singer en Wie is de Mol?.
De Reünie met Tania Kross is op woensdag 28 januari 2026 om 20:34 uur te zien op NPO 1.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad