TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Burgemeester Sjors Frölich van Vijfheerenlanden is maar wat blij dat de Goedheiligman dit jaar zijn gemeente heeft uitgekozen. We zijn er trots op dat we Sinterklaas in onze gemeente mogen ontvangen. We zullen Sinterklaas een warm welkom geven in Vianen en hem laten zien waarom wij zo trots zijn op wat Vijfheerenlanden te bieden heeft. Het wordt een geweldige dag."
Wat geweldig dat Sinterklaas in zijn wijsheid heeft besloten om dit jaar @5heerenlanden te vereren met zijn landelijke intocht. Geweldig om ons jubileumjaar ‘5 Jaar Vijfheerenlanden’ op deze manier af te sluiten.
Ik zie zeer uit naar de ontvangst op 16 november! Dag hoor! pic.twitter.com/LWdGTg7bt3 — Sjors Fröhlich (@SjorsFrohlich) May 16, 2024
Vijfheerenlanden bestaat nog maar vijf jaar dus als je nog nooit gehoord had van de plaats is dat niet zo gek. De gemeente, die 61.000 inwoners telt, kwam tot stand via een fusie van Leerdam, Vianen en Zederik.
Het is tijdens de Sinterklaas-intocht nog wel even de vraag of Dieuwertje Blok op haar vertrouwde plek achter de presentatiedesk zit wanneer Sinterklaas op 11 november koers zet richting Nederland. De presentatrice kampt met kanker in haar neus en hoopt op tijd weer fit te zijn om het Sinterklaasjournaal te kunnen presenteren.
Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'
10:07Lale Gül niet blij met kritiek Tina Nijkamp op buttplug biecht in Het diner
16:57Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'