TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de derde aflevering van De Slechtste Chauffeur van Nederland speelt de noodstop een hoofdrol.
Dat houdt in dat de weinig talentvolle bestuurders de remmen van hun auto met maximale druk moeten bedienen. Daarbij dienen zij het rempedaal zo hard mogelijk in te drukken zonder de wielen te blokkeren. Dit helpt de kans op slippen of verlies van controle te verkleinen. Of dat niet ingewikkeld genoeg klinkt, doen de deelnemers de noodstop in het donker. Dat belooft spannende momenten.
In deze aflevering ook een rol voor Iris Meerts, de burgemeester van Wijk bij Duurstede. Zij moedigt de chauffeurs aan terwijl die door de nauwe straatjes in haar fraaie vestingstad rijden. Ook daarbij een extra hindernis: achter de auto hangt een wagen vol breekbare spullen.
De Slechtste Chauffeur van Nederland is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 5. Deze aflevering staat gepland voor 23 april 2025.
Bekende tv-familie slaat terug naar Monique Hansler
13:10Op deze BN'er lijkt Claudia uit Winter Vol Liefde volgens de kijkers
12:41Kijker heeft het gemunt op Maarten Blom uit Een Huis Vol: 'Luie vreetzak'
11:33De streamingtip van de week: Winter Vol Liefde
11:31Deze BN'ers staan centraal in de winterspecial van Casa di Beau 2026