TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De twee winnaars nemen het morgen op tegen Jörgen Tjon A Fong.
Lees ook: Zien: kijkers ergeren zich aan zithouding De Slimste Mens-deelnemer
De grote vraag van vandaag is eigenlijk: valt Renée Kapitein nog te verslaan? Deze auteur en podcastmaker is pas een aantal keer uitgeroepen tot 'de slimste van de dag', maar iedere keer weet ze zichzelf toch weer terug te vechten in de finale. Ze weet dan ook hoe ze dit het beste kan doen: ze laat haar puntenaantal steeds net genoeg zakken tot ze onder haar concurrent komt en de volgende ronde mag starten.
Voor de kijkers is deze tactiek al jaren een doorn in het oog. Op X (voorheen: Twitter) klinkt er dan vooral kritiek.
Ik haak echt af met dit tijdrekken #deslimstemens — Ap Pot (@allxsalbert) September 6, 2023
Aimee is sportief om haar te feliciteren. Ik zelf had het nooit gedaan. Had lekker mijn dikke middelvinger opgestoken naar haar #deslimstemens — Ryan Smit (@SmitboyRyan93) September 6, 2023
Is dit het einde van dit programma op deze manier? #deslimstemens — Hannie Nijhuis (@hannienijhuis) September 6, 2023
Ik vind Renee echt stom en ze is wéér door. #deslimstemens — Bert-Jan (@bjwesterink) September 6, 2023
In deze voorlaatste aflevering van De Slimste Mens nemen Renée Kapitein en Tom Kleijn het nog op tegen Nandi van Beurden, de nummer twee in het huidige klassement.
Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen
15:05Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'