TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie er dit seizoen de strijd met elkaar aangaan in De Slimste Mens was tot nu toe nog geheim, maar zojuist heeft de KRO-NCRV al wat kandidaten onthult.
En dat zijn niet de minsten.
Elke werkdag gaan weer drie bekende Nederlanders de strijd met elkaar aan. Olympisch zwemkampioen Ranomi Kromowidjojo, tv-journalist Tom Kleijn en tattoo-koning Henk Schiffmacher bijten het spits af in de allereerste aflevering. Henk is de oudste deelnemer in De Slimste-geschiedenis.
Ook zien we onder anderen musicalactrice Nandi van Beurden, BBB-beleidsmedewerker Femke Wiersma, voetbalanalist Kees Kwakman, KRO-NCRV radiopresentator Ghislaine Plag, chef-kok en BinnensteBuiten-expert Leon Mazairac, presentator Dwight van van de Vijver, zangeres Froukje en seksuoloog Eveline Stallaart terug in het nieuwe seizoen.
Na Erik van Looy maakt dit seizoen cartoonist en komiek Jeroom Snelders, ook bekend als jurylid bij de Vlaamse variant van De Slimste Mens, in Nederland zijn debuut als kandidaat.
Wie gaat dichter Martin Rombouts opvolgen als De Slimste? Dat is te zien vanaf maandag 31 juli iedere werkdag om 20:30 op NPO 1. Vanaf maandag 11 september kun je vijf dagen lang kijken naar De Slimste Mens: All Stars kijken op NPO Start.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is