TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie er dit seizoen de strijd met elkaar aangaan in De Slimste Mens was tot nu toe nog geheim, maar zojuist heeft de KRO-NCRV al wat kandidaten onthult.
En dat zijn niet de minsten.
Elke werkdag gaan weer drie bekende Nederlanders de strijd met elkaar aan. Olympisch zwemkampioen Ranomi Kromowidjojo, tv-journalist Tom Kleijn en tattoo-koning Henk Schiffmacher bijten het spits af in de allereerste aflevering. Henk is de oudste deelnemer in De Slimste-geschiedenis.
Ook zien we onder anderen musicalactrice Nandi van Beurden, BBB-beleidsmedewerker Femke Wiersma, voetbalanalist Kees Kwakman, KRO-NCRV radiopresentator Ghislaine Plag, chef-kok en BinnensteBuiten-expert Leon Mazairac, presentator Dwight van van de Vijver, zangeres Froukje en seksuoloog Eveline Stallaart terug in het nieuwe seizoen.
Na Erik van Looy maakt dit seizoen cartoonist en komiek Jeroom Snelders, ook bekend als jurylid bij de Vlaamse variant van De Slimste Mens, in Nederland zijn debuut als kandidaat.
Wie gaat dichter Martin Rombouts opvolgen als De Slimste? Dat is te zien vanaf maandag 31 juli iedere werkdag om 20:30 op NPO 1. Vanaf maandag 11 september kun je vijf dagen lang kijken naar De Slimste Mens: All Stars kijken op NPO Start.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6