TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wielershirts, etappewinnaars in de Tour de France, iconische bergen in de grote wielerrondes: het zijn allemaal inkoppertjes voor de nieuwe uitdager Blaudzun. De zanger uit Utrecht is namelijk een groot wielerliefhebber.
Zijn artiestennaam is afkomstig van een Deense coureur die uitblonk in de ploegentijdrit. Hij won op de Olympische Spelen van 1976 brons in die discipline. Blaudzun maakte de single Bon Voyage ter ere van de start van de Tour de France in Utrecht.
Ook verzorgde hij de titeltrack van de film Ventoux en regisseerde de documentaire Il Lombardia waarin Nederlandse wielrenners vertellen over de Ronde van Lombardije. Herman van der Zandt is ook een groot wielerfanaat, dus daar zal de presentator in zijn introductiegesprekje vast naar vragen.
De Slimste Mens met Blaudzun zie je op vrijdag 5 september 2025 om 21:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
Nicky van der Gijp heeft duidelijk nog wat te winnnen bij De Oranjezomer-kijkers
13:10Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Dit zijn de 5 winnaars van de derde kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2026