TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. Visser zal wel even raar opgekeken hebben toen hij vernam dat John Reid werd toegevoegd aan het presentatieteam van SBS6. Want wat moet de zender met twee rechters? Waarschijnlijk wil SBS6 hiermee de opvolging van Frank Visser (74) al veilig stellen. Toen Omroep MAX liet weten van De Rijdende Rechter af te willen, sloeg SBS6 meteen haar slag.
John Reid mag waarschijnlijk meteen na Mr. Frank Visser Doet Uitspraak aan de slag, ergens begin van de zomer. Maar vanaf 1 april is het de beurt aan de immer kalme nestor van het stel. Ook dit seizoen krijgt hij weer te maken met conflicten tussen buren over geluidsoverlast, lelijke schuttingen, erfgrenzen en wat al niet meer.
Natuurlijk is ook Viktor Brand van de partij om nog wat extra olie op het vuur te gooien. Hij zal straks trouwens ook gaan fungeren als rechterhand van John Reid.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit