TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van Klassiekers met Kleinsma. Binnenkort gaat het vierde seizoen van het Omroep MAX-programma van start.
Ook alle gasten die langskomen zijn bekend.
Simone Kleinsma duikt vanaf zondag 8 december weer de liedjeskist in met verschillende gasten. Het vierde seizoen zal afgetrapt worden door Claudia de Breij. Ook Tania Kross, Frans Mulder en Herman van Veen schuiven nog aan.
Simone Kleinsma is erg blij met het eindresultaat. “Het zijn vier prachtige afleveringen geworden met stuk voor stuk heerlijke gasten. De aflevering met Herman van Veen is voor mij extra bijzonder; hij heeft een unieke stijl, een enorm oeuvre en bovenal heeft hij er mede voor gezorgd dat ik zelf op het podium belandde. Daarnaast heeft bijna elke gast wel een fragment van hem laten zien, dus hij kon niet ontbreken"
Aan het format van het programma is verder niets veranderd. Simone praat weer met haar gasten over de betekenis van hun lievelingsnummers en de verhalen erachter. Er worden haast vergeten nummers afgestoft en een aantal wordt in een nieuwe uitvoering live gezongen met een band.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf zondag 8 december wekelijks om 19:25 uur te zien op NPO 2.
Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer
08:50De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen