TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van Klassiekers met Kleinsma. Binnenkort gaat het vierde seizoen van het Omroep MAX-programma van start.
Ook alle gasten die langskomen zijn bekend.
Simone Kleinsma duikt vanaf zondag 8 december weer de liedjeskist in met verschillende gasten. Het vierde seizoen zal afgetrapt worden door Claudia de Breij. Ook Tania Kross, Frans Mulder en Herman van Veen schuiven nog aan.
Simone Kleinsma is erg blij met het eindresultaat. “Het zijn vier prachtige afleveringen geworden met stuk voor stuk heerlijke gasten. De aflevering met Herman van Veen is voor mij extra bijzonder; hij heeft een unieke stijl, een enorm oeuvre en bovenal heeft hij er mede voor gezorgd dat ik zelf op het podium belandde. Daarnaast heeft bijna elke gast wel een fragment van hem laten zien, dus hij kon niet ontbreken"
Aan het format van het programma is verder niets veranderd. Simone praat weer met haar gasten over de betekenis van hun lievelingsnummers en de verhalen erachter. Er worden haast vergeten nummers afgestoft en een aantal wordt in een nieuwe uitvoering live gezongen met een band.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf zondag 8 december wekelijks om 19:25 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers