TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvette van Boven is in 't Gooi waar ze niet op bezoek gaat bij de mensen in 'dure huizen vol Gooise matrassen', maar bij boerenfamilies. Vroeger woonden vooral boeren in dit gebied en ze zijn er nog steeds.
In De Streken van Van Boven gaat de culinair expert eerst naar Blaricum waar vroeger boekweit werd verbouwd. Dat is nu nog nauwelijks zo, maar toch vindt ze nog een veldje waar de plant groeit. Waar van boekweit in het verleden pap werd gemaakt, weet Van Boven er nu een culinaire twist aan te geven.
Verder leert ze bij een postduivenhouder dat er ook kroketten en bitterballen van duivenvlees wordt gemaakt. “De duivenbitterballen worden hier in Blaricum goed gegeten”, zegt de man. Zijn moeder maakt ze en is er plaatselijk beroemd mee geworden.
Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free
15:41Grey's Anatomy kondigt 23ste! seizoen aan
14:58Pijnlijk: SBS6 schrapt I've Got the Music in Me uit zaterdagavondprogrammering
13:29De streamingtip van de week: true crime in The Truth and Tragedy of Moriah Wilson op Netflix