TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlo Boszhard was een tijd lang helemaal klaar met alle schmink die komt kijken bij een aflevering van het programma dat in 2010 de Gouden Televizier-Ring won. 'Geen geplak op mijn gezicht, niet drie uur zitten – per typetje – voor de make-up. Met als toetje gekleurde lenzen in een rood ontstoken oog proppen.'
Maar de laatste tijd begint het weer te kriebelen. Carlo zag ineens een specifieke scène voor zich: "Tim Hofman, die bij ons al eerder briljant is gepersifleerd door acteur Valentijn Benard, gaat op onderzoek uit. Mag je nog wel iemand nadoen en wanneer ga je te ver? Er ontwikkelde een nieuwe aflevering in mijn hoofd die ik voor mezelf houd, omdat ik hem écht wil maken. Opeens kon ik niet wachten om de tv-wereld waarin iedereen over elkaar heen valt, te relativeren met een Kantine-special."
En nu we niet meer Deepfaken, Koefnoen-en, en Spijkers met Koppen slaan, wil ik de deur van de kantine weer open. Op de avond van het Gouden Televizier-Ring Gala, waar het allemaal begon, krijg ik vast weer genoeg inspiratie voor een heel seizoen."
De nieuwe TV Kantine-special zal hoogstwaarschijnlijk zonder Irene Moors zijn, zij gaf eerder aan dat ze geen trek meer heeft in nieuwe afleveringen.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'