TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carlo Boszhard was een tijd lang helemaal klaar met alle schmink die komt kijken bij een aflevering van het programma dat in 2010 de Gouden Televizier-Ring won. 'Geen geplak op mijn gezicht, niet drie uur zitten – per typetje – voor de make-up. Met als toetje gekleurde lenzen in een rood ontstoken oog proppen.'
Maar de laatste tijd begint het weer te kriebelen. Carlo zag ineens een specifieke scène voor zich: "Tim Hofman, die bij ons al eerder briljant is gepersifleerd door acteur Valentijn Benard, gaat op onderzoek uit. Mag je nog wel iemand nadoen en wanneer ga je te ver? Er ontwikkelde een nieuwe aflevering in mijn hoofd die ik voor mezelf houd, omdat ik hem écht wil maken. Opeens kon ik niet wachten om de tv-wereld waarin iedereen over elkaar heen valt, te relativeren met een Kantine-special."
En nu we niet meer Deepfaken, Koefnoen-en, en Spijkers met Koppen slaan, wil ik de deur van de kantine weer open. Op de avond van het Gouden Televizier-Ring Gala, waar het allemaal begon, krijg ik vast weer genoeg inspiratie voor een heel seizoen."
De nieuwe TV Kantine-special zal hoogstwaarschijnlijk zonder Irene Moors zijn, zij gaf eerder aan dat ze geen trek meer heeft in nieuwe afleveringen.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
