TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is niet voor de eerste keer dat het voetbal meer dan twee miljoen kijkers naar SBS6 trekt. Vorige week leverde Ajax-Liverpool zelfs 2,4 miljoen kijkers op. Met de cijfers van gisteren is het voetbal bij Talpa goed voor het brons in de lijst van stichting Kijkonderzoek.
Voor in de rust 😘#ataaja pic.twitter.com/izqUbcuxAb — Carel de Grote (@careldegrote) October 27, 2020
⚽️ Voor de gein eens een stopwatch aangezet om de 'rustanalyse' op #sbs6 op te meten: 1 minuut veertig. Schandalig ! #reclame pic.twitter.com/nTmj7EWjG2 — Nick Altena (@nickaltena) October 27, 2020
Op primetime deed Het perfecte plaatje het met 1,3 miljoen kijkers ook weer uitstekend, evenals het deze week teruggekeerde M. Naar de talkshow van Margriet van der Linden bij de NPO keken dinsdag 1.444.000 geïnteresseerden.
Mooi om Sven Kockelmann met een mooie Mont Blanc Meisterstück vulpen in z’n hand te zien. #DitIsM — Trijneke Stuit (@trijn73) October 27, 2020
Echt he, die @stefanokeizers máákt het programma. Heerlijk!!#HetPerfectePlaatje — Tante Jin (@TanteJin) October 27, 2020
Het persmoment van minister-president Mark Rutte en minister Hugo de Jonge was het best bekeken programma van de dinsdag. Gecombineerd op NPO, RTL en SBS6 stemden er 4,5 miljoen mensen op de kleine toespraak en vragenronde met betrekking tot corona af.
Partnerbijdrage
Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien
10:50Mart Hoogkamer openhartig over en carrièredoorbraak en moeilijke jeugd: 'Heel eenzaam'
10:00André van Duin krijgt Belgische koninklijke onderscheiding
10:00Mick van Wely weet nog niet of Micks Misdaaddossier een vervolg krijgt: 'Nog even afwachten'