TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar er kan er natuurlijk maar één de winnaar zijn. En dat is...
Rob Kemps kwam Lisa Loeb de bokaal overhandigen. En het wordt haar gegund. Sommige kijkers stellen een allstar-seizoen voor: Lisa tegen alle andere De slimste mens-winnaars.
Ik was voor Lisa, maar vond het ontspannen fanatisme én de slimheid van alle drie heerlijk om naar te kijken. Het was een geweldige finale! #deslimstemens — Remke Wiekeraad (@VisionBits) August 28, 2021
Wat een gave finale en wat een verdiende winnares!!! Gefeliciteerd Lisa Loeb! #lisaloeb #deslimstemens — Len Vaccer ❌❌❌ 💉💉LL.M. zonder werk (@HeerBakker) August 27, 2021
Wat mij betref de #deslimstemens bij De slimste mens sinds jaren. Slim en alert.
En #humor #lisaloeb — chris peeters (@meelezer) August 27, 2021
Zou interessant zijn als Lisa Loeb het opneemt tegen andere winnaars van de Slimste Mens. #deslimstemens — René Alsemgeest (@renealsemgeest) August 27, 2021
Op RTL 4 ging het nieuwe seizoen van The Voice Senior van start. Er keken 921.000 kijkers naar de eerste blind auditions. En niet alleen de zangkunsten van de deelnemers maken indruk.
Het blijft fascinerend om te zien hoe de ene mens op een bepaalde leeftijd oud is en de andere mens op dezelfde leeftijd nog jong is. #thevoicesenior — Liesbeth (@SensiLies) August 27, 2021
Ik moet dus altijd huilen bij de voice senior #voicesenior #thevoicesenior — Isabel (@MmtIsabel) August 27, 2021
#thevoicesenior is toch wel mijn favoriete #voice. @rtl4 — 𝓙𝓪𝓷 |💉maar ook😷 | (@Jan__ST) August 27, 2021
Vóór de senioren, waren de junioren aan de beurt op RTL 4. 805.000 kijkers keken naar Ruben Nicolai's Ik weet er alles van junior.
Ook SBS6 haalt nog net de kijkcijfer top 10, met 675.000 kijkers voor De alleskunner VIPS. Dit keer zonder gescheld en getier van Christina Curry, want die ligt eruit. En bovendien werd het gescheld dit keer wél weggepiept.
Vorige week mocht er de hele tijd met kanker worden gescholden en dan wordt fuck nu ineens weggepiept 😅 #dealleskunner #dealleskunnervips — fabiangijze (@fabiangijze) August 27, 2021
Humberto trok vrijdagavond 645.000 kijkers naar de late avond van RTL 4. Op1 was goed voor 612.000 kijkers. Het was overigens de laatste Humberto van dit jaar: maandag start Jinek weer.
Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'