TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In totaal keken 2.3 miljoen mensen naar de eerste aflevering, waarmee het ruimschoots meer kijkers wist te trekken dan het Journaal van acht uur dat 1.8 miljoen kijkers trok. Het is alweer het achtste seizoen van het zeer succesvolle bakprogramma op NPO 1. Uiteraard ligt de presentatie weer in handen van André van Duin. Op Twitter werd weer gretig meegebakken.
Deze blik; van Janny is goud waard:) 💛#InDeKerstvakantieKijkenWij #HeelHollandBakt #FeelGoodFood pic.twitter.com/vJjzl992qD — Debby (@egmond_debby) December 28, 2020
De smaakmaker er direct uit #jenny #heelhollandbakt — WJ (@WJisthename) December 27, 2020
Een kerstcadeau voor de schaatsliefhebber is het kwalificatietoernooi voor de WK Afstanden op NPO 1. Op zaterdag, zondag en maandag wordt er in Thialf gereden op alle afstanden. Eigenlijk levert dat altijd wel prima kijkcijfers op, zo ook nu. Vrijwel alle afstanden schommelen rond de miljoen kijkers.
Ook het cultprogramma Promenade kwam op zondag met een speciale eindejaarsaflevering. Daar werd vermoedelijk minder naar gekeken dan presentator Diederik Ebbinge had gewild. Er stemden slechts 388.000 mensen af op het NPO 3-programma. Draadstaal deed het op dezelfde zender iets beter met 463.000 kijkers.
Zondagavond was ook de laatste aflevering van Linda's Wintermaand op SBS 6, waarin de presentatrice André Hazes en Natacha Harlequin aan het woord liet. Het aantal van 866.000 kijkers dat dit keer voor de buis zat viel wellicht ook wat tegen.
De serie Kerstgezel.nl van NPO 1 scoorde 761.000 kijkers, terwijl Pauw komt binnen op dezelfde zender 747.000 mensen aan zich wist te binden. Op RTL 4 scoorde Een tegen 50 weer prima met 921.000 belangstellenden.
Mooie serie #kerstgezel en nog actueel ook juist nu tegen de eenzaamheid — ap berentsen (@vakkdchem) December 27, 2020
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'