TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De talkshowoorlog tussen Eva Jinek en Op1 houdt de gemoederen meer dan bezig. En met 884.000 kijkers wist de diva haar concurrent Op1 op vrijdag het nakijken te geven. Naar de NPO keken 753.000 mensen. Toch is de publieke omroep winnaar, want op zeven van de tien avonden trok Op1 meer kijkers dan Jinek op RTL 4.
#Jinek #Op1 fantastische uitzending ik ben benieuwd morgen ik denk dat @Jinek_RTL de voice kijkers erbij heeft — jam (@Miriam97517008) January 17, 2020
TOPuitzending weer vanavond. Wat een vakvrouw ben je! Genoten. Ga zo door kanjer! #Jinek @Jinek_RTL — Bianca Venema (@Bianca_venema) January 17, 2020
Na het NOS journaal van 20.00 uur trok The Voice of Holland de meeste kijkers op vrijdagavond. Het programma deed het met 1,7 miljoen kijkers op prime time het best zo vlak voor het weekend. Flikken Maastricht (1,4 miljoen) en De slimste mens (1,3 miljoen) completeerden het podium. Vooral de verhaallijn van Flikken Maastricht is voer voor discussie op sociale media.
Ik vrees dat dit het laatste seizoen is.. Ik heb het idee dat ze naar het einde toewerken met al deze hints.... :( #flikkenmaastricht — Ester vd Wal (@Estervdwal) January 17, 2020
De hervatting van de Eredivisie deed het ook goed vrijdag. De samenvatting van de wedstrijd PEC Zwolle – FC Utrecht, die in een spectaculaire 3-3 eindigde, en het napraatje na afloop trokken 771.000 liefhebbers.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten