TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat lukte voor een deel: er keken 463.000 mensen naar de eerste aflevering van deze muzikale datingshow. Wendy van Dijk en Edsilia Rombley zijn de presentatoren van dienst en zien in Liedje op het eerste gezicht hoe mensen die op zoek zijn naar de liefde een duet zingen. De reacties op Twitter waren wisselend.
Reacties Twitter
NPO 1 beschikt zowel in het begin als later op de avond op een prima kijkcijferkanon. Yvon Jaspers doet het vlak voor het NOS Journaal in Onze Boerderij, waarin ze onder meer met Maud en Evert sprak. Er keken 814.000 mensen. Matthijs van Nieuwkerk stond er later op de avond met Matthijs gaat door, een muzikale show. In totaal 864.000 mensen stemden daarop af. Naar de Grote kleine treinen competitie - een amusementsprogramma dat direct na het NOS Journaal in de programmering stond - keken 939.000 mensen.
Reacties Twitter
Ook bij RTL 4 rekenen ze op de zaterdagavond op een bekend gezicht: Ruben Nicolai. Naar zijn The big show met Ruben Nicolai keken 830.000 mensen. Vriendenloterij Miljonairs trok daarna 837.000 mensen naar de buis. Renze Klamer bediende laat op de avond met zijn talkshow 390.000 kijkers.
Op NPO 2 was er weer ruimte voor Sterren op het doek, waarin presentator Eus kinderboekenschrijver Carry Slee ontving (616.000). Op NPO 3 keken 381.000 mensen naar The Hunters.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij