TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat lukte voor een deel: er keken 463.000 mensen naar de eerste aflevering van deze muzikale datingshow. Wendy van Dijk en Edsilia Rombley zijn de presentatoren van dienst en zien in Liedje op het eerste gezicht hoe mensen die op zoek zijn naar de liefde een duet zingen. De reacties op Twitter waren wisselend.
Reacties Twitter
NPO 1 beschikt zowel in het begin als later op de avond op een prima kijkcijferkanon. Yvon Jaspers doet het vlak voor het NOS Journaal in Onze Boerderij, waarin ze onder meer met Maud en Evert sprak. Er keken 814.000 mensen. Matthijs van Nieuwkerk stond er later op de avond met Matthijs gaat door, een muzikale show. In totaal 864.000 mensen stemden daarop af. Naar de Grote kleine treinen competitie - een amusementsprogramma dat direct na het NOS Journaal in de programmering stond - keken 939.000 mensen.
Reacties Twitter
Ook bij RTL 4 rekenen ze op de zaterdagavond op een bekend gezicht: Ruben Nicolai. Naar zijn The big show met Ruben Nicolai keken 830.000 mensen. Vriendenloterij Miljonairs trok daarna 837.000 mensen naar de buis. Renze Klamer bediende laat op de avond met zijn talkshow 390.000 kijkers.
Op NPO 2 was er weer ruimte voor Sterren op het doek, waarin presentator Eus kinderboekenschrijver Carry Slee ontving (616.000). Op NPO 3 keken 381.000 mensen naar The Hunters.
Presentator Maurice Lede wordt NOS-correspondent in Afrika
14:08Veel Eredivisie-toppers zijn dit weekend gewoon gratis te zien bij ESPN
13:39Urk-Mathilde en Gerda over hun deelname aan Echte Meisjes in de Jungle: ‘Nog steeds ruzie’
11:45Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026