TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Volendamse zangers geven op hun Facebook alvast een tipje van de sluier weg. "Kerstbomen, kersttruien, persoonlijke verhalen... én onmogelijke kerstduetten. Wij komen namelijk terug met een kerstspecial."
Nick Schilder en Simon Keizer staan er ook dit keer niet alleen voor. "René Froger, Ronnie Flex, Emma Heesters, Mart Hoogkamer, Leo Alkemade en OG3NE zijn bij ons te gast. Ze hebben allemaal een duet opgenomen met een artiest met wie zij dat normaal gesproken nooit hadden kunnen doen. De zes prachtige videoclips zijn op 23 december te zien in Onmogelijke Duetten - Kerstspecial om 21:30 uur op SBS6."
Voor René Froger is het niet de eerste keer dat hij een onmogelijk duet mag opnemen. In het reguliere seizoen was hij al te gast, en waagde hij zich 'samen' met Frank Sinatra aan het nummer My Way. Voor wie hij ditmaal heeft gekozen, blijft nog een verrassing. Eerder dachten fans al dat hij zou kiezen voor een 'duet' met zijn vader of (vorig jaar overleden) beste vriend Dominic Grant.
Wanneer is Beste Kijkers weer terug op tv?
12:20Robert ten Brink bekent: 'Ik word niet meer gebeld'
10:45RTL deelt meer details over de Koningsdagspecial van The Masked Singer
10:23Zo loopt het reguliere Winter Vol Liefde-seizoen af voor de deelnemers
10:00De tv-aanraders van Jan-Willem Roodbeen: 'Dit programma vind ik heel leuk'