TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er staat weer een aantal bekende artiesten te trappelen om de handen uit de mouwen te steken op het boerenerf van Boerderij van Dorst. Wij zetten ze voor je op een rij.
Het gloednieuwe seizoen van Boerderij van Dorst gaat op 5 november al van start, maar we wisten nog niet welke BN’ers Raven van Dorst heeft uitgenodigd op de boerderij. Tot nu, want een blik bekende namen is weer opengetrokken.
Zo zien we Pepijn Lanen, Freek de Jonge, Sef, Bridget Maasland, Bente, Arjan Ederveen, Jelka van Houten, Roxane van Iperen, Martijn Koning, Daphne Bunskoek, Nicolaas Veul, Quinty Misiedjan, Sophie Hilbrand, Connie Palmen en Lale Gül voorbij komen de komende weken.
De eerste aflevering van Boerderij van Dorst wordt afgetrapt door Freek de Jonge en Bridget Maasland. De inmiddels 81-jarige cabaretier en de RTL Boulevard-presentatrice zijn een bijzondere combi, maar praten openhartig over hun levens met Raven. Natuurlijk terwijl ze bezig zijn met wat klusjes.
Boerderij van Dorst is vanaf woensdag 5 om 20:25 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas