TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge nam zondagavond op Twitter afscheid van Zondag met Lubach. Dat deed de acteur en komiek door Arjen Lubach te bedanken en met nieuws over Promenade te komen.
Diederik (51) maakte op Twitter bekend dat Promenade in de zomer namelijk terugkeert op de buis. “Hartelijk dank, Arjen Lubach, voor je programma. Vanaf 15 augustus, als iedereen dus geprikt is en eindelijk weer op vakantie is naar verre oorden zijn wij er weer om het stokje van je over te nemen!”, schreef de geestelijk vader van Promenade.
Uit de tekst is niet op te maken of het om een regulier Promenade-seizoen gaat of om een tweede reeks van Zomerpromenade, het extra seizoen dat het team van Ebbinge in 2020 maakte.
In Promenade bespreken Ebbinge en zijn vaste gasten Ton Kas, Henry van Loon en Eva Crutzen alles wat op televisie te zien is. Het nieuwe seizoen is vanaf 15 augustus te zien bij de NTR op NPO3.
Hartelijk dank @arjenlubach voor je programma #zml; vanaf 15 augustus, als iedereen dus geprikt is en eindelijk weer op vakantie is naar verre oorden zijn wij er weer om het stokje van je over te nemen! #PROMENADE — Diederik Ebbinge (@diederikebbinge) March 28, 2021
De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'
10:56Dag & Nacht is volgende week niet te zien en dit is waarom
09:57De streamingtip van de week: Hide and Seek: The Chestnut Man op Netflix