TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge nam zondagavond op Twitter afscheid van Zondag met Lubach. Dat deed de acteur en komiek door Arjen Lubach te bedanken en met nieuws over Promenade te komen.
Diederik (51) maakte op Twitter bekend dat Promenade in de zomer namelijk terugkeert op de buis. “Hartelijk dank, Arjen Lubach, voor je programma. Vanaf 15 augustus, als iedereen dus geprikt is en eindelijk weer op vakantie is naar verre oorden zijn wij er weer om het stokje van je over te nemen!”, schreef de geestelijk vader van Promenade.
Uit de tekst is niet op te maken of het om een regulier Promenade-seizoen gaat of om een tweede reeks van Zomerpromenade, het extra seizoen dat het team van Ebbinge in 2020 maakte.
In Promenade bespreken Ebbinge en zijn vaste gasten Ton Kas, Henry van Loon en Eva Crutzen alles wat op televisie te zien is. Het nieuwe seizoen is vanaf 15 augustus te zien bij de NTR op NPO3.
Hartelijk dank @arjenlubach voor je programma #zml; vanaf 15 augustus, als iedereen dus geprikt is en eindelijk weer op vakantie is naar verre oorden zijn wij er weer om het stokje van je over te nemen! #PROMENADE — Diederik Ebbinge (@diederikebbinge) March 28, 2021
Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'