TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge nam zondagavond op Twitter afscheid van Zondag met Lubach. Dat deed de acteur en komiek door Arjen Lubach te bedanken en met nieuws over Promenade te komen.
Diederik (51) maakte op Twitter bekend dat Promenade in de zomer namelijk terugkeert op de buis. “Hartelijk dank, Arjen Lubach, voor je programma. Vanaf 15 augustus, als iedereen dus geprikt is en eindelijk weer op vakantie is naar verre oorden zijn wij er weer om het stokje van je over te nemen!”, schreef de geestelijk vader van Promenade.
Uit de tekst is niet op te maken of het om een regulier Promenade-seizoen gaat of om een tweede reeks van Zomerpromenade, het extra seizoen dat het team van Ebbinge in 2020 maakte.
In Promenade bespreken Ebbinge en zijn vaste gasten Ton Kas, Henry van Loon en Eva Crutzen alles wat op televisie te zien is. Het nieuwe seizoen is vanaf 15 augustus te zien bij de NTR op NPO3.
Hartelijk dank @arjenlubach voor je programma #zml; vanaf 15 augustus, als iedereen dus geprikt is en eindelijk weer op vakantie is naar verre oorden zijn wij er weer om het stokje van je over te nemen! #PROMENADE — Diederik Ebbinge (@diederikebbinge) March 28, 2021
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy