TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is goed mogelijk dat Diederik Gommers niet meer in talkshows verschijnt om daar te praten over het coronavirus. De intensivist en OMT-lid vraagt zijn vrouw daarvoor om hulp.
Gommers werd een bekende Nederlander tijdens de coronacrisis vanwege de duiding die hij in talkshows gaf. Nu het de goede kant op lijkt te gaan en het virus hopelijk onder controle is, wil Gommers terug naar de anonimiteit. “Ik heb mijn vrouw gevraagd: ‘Zorg ervoor dat ik niet toch ergens weer ja op zeg’”, vertelt hij in de podcast Vraag het Gommers van BNR Nieuwsradio.
De intensivist heeft tegenwoordig weer wat meer tijd voor zichzelf en dat bevalt hem uitstekend. “Ik heb alleen maandagavond nog een vergadering gehad van de NVIC. Maar alle andere avonden was ik vrij. Dat is echt een uitzondering. Ik heb nog nooit zoveel buiten gezeten en naar de ondergaande zon gekeken.”
Gommers was het afgelopen jaar in werkelijk alle praatprogramma’s op televisie te zien. Zo raakte hij onder meer aan de praat met Famke Louise na haar beruchte ‘ik doe niet meer mee’-filmpje. Gommers herhaalt in de podcast. “Geen talkshows meer, heerlijk! Ik hoop dat ik daar ook niet meer in te zien ben.”
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1