TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beau, zelf woonachtig in Amsterdam, ontvangt zijn gasten vanaf maandagavond op het terras van de Amsterdamse dierentuin. Vanavond schuiven onder anderen Cora van Nieuwenhuizen van Infrastructuur en Waterstaat, theaterproducent Albert Verlinde en MKB-voorzitter Jacco Vonhof aan. Zij praten onder meer over de versoepeling van de lockdownmaatregelen.
Het is niet de eerste keer dat Beau zijn uitvlucht zoekt bij de dierentuin. Vorig jaar deed hij dat ook al, nadat eerder Art Rooijakkers met zijn Zomer met Art ook al in Artis te vinden was. BEAU is iedere werkdag om 21:30 uur te zien bij RTL4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'