TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax komt voor de NPO met een serie rondom koningin Máxima. De presentatrice maakt het portret ter ere van de vijftigste verjaardag van de koningin.
Stax gaat in Dionne Dichtbij in gesprek met “mensen en experts rondom de koningin”, zo staat in de serie-informatie. Dionne reisde voor de serie af naar onder andere Buenos Aires, New York en Brussel.
"Door mijn eerdere journalistieke werk heb ik koningin Máxima op professionele afstand leren kennen", vertelt Stax. "Met deze serie hoop ik iets dichterbij te komen en kijkers mee te nemen in haar unieke levensverhaal."
Vanwege haar vele televisiewerk heeft Dionne daarnaast besloten om te stoppen met het radioprogramma Stax&Toine. Op NPO Radio 1 zal ze vervangen worden door Mischa Blok. "Door mijn drukke opnameschema's voor televisie is het helaas niet langer mogelijk om naast mijn tv-werkzaamheden ook een dagelijks radioprogramma te presenteren. Met pijn in mijn hart heb ik dan ook moeten besluiten te stoppen met de presentatie van Stax&Toine."
Dionne Dichtbij is vanaf maandag 10 mei te zien bij AVROTROS op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'