TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax komt voor de NPO met een serie rondom koningin Máxima. De presentatrice maakt het portret ter ere van de vijftigste verjaardag van de koningin.
Stax gaat in Dionne Dichtbij in gesprek met “mensen en experts rondom de koningin”, zo staat in de serie-informatie. Dionne reisde voor de serie af naar onder andere Buenos Aires, New York en Brussel.
"Door mijn eerdere journalistieke werk heb ik koningin Máxima op professionele afstand leren kennen", vertelt Stax. "Met deze serie hoop ik iets dichterbij te komen en kijkers mee te nemen in haar unieke levensverhaal."
Vanwege haar vele televisiewerk heeft Dionne daarnaast besloten om te stoppen met het radioprogramma Stax&Toine. Op NPO Radio 1 zal ze vervangen worden door Mischa Blok. "Door mijn drukke opnameschema's voor televisie is het helaas niet langer mogelijk om naast mijn tv-werkzaamheden ook een dagelijks radioprogramma te presenteren. Met pijn in mijn hart heb ik dan ook moeten besluiten te stoppen met de presentatie van Stax&Toine."
Dionne Dichtbij is vanaf maandag 10 mei te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'