TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder had Tina Nijkamp al opgemerkt dat omroep MAX zocht naar avontuurlijke Nederlanders voor het derde seizoen en dat er redacteuren aan de slag gingen voor ditzelfde seizoen.
"Week werken in -10", schrijft Dionne ondersteunt met een sneeuwvlok, sneeuwpop en een camera. Wat verder opvalt op de foto's? Veel sneeuw, ijs en mooie luchten.
In het programma zijn de meest prachtige plekken in Noorwegen en Zweden te zien. Dionne bezoekt verschillende Nederlanders die daar vaak al jaren wonen en graag laten zien hoe dat eruit ziet.
Wanneer het nieuwe seizoen van Het Hoge Noorden te zien is, is nog niet bekend.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland