TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De derde dag van de Vierdaagse kende precies 1111 afvallers. Dionne was daar niet één van, maar ze kwam niet ongeschonden uit de strijd.
Aan de start van de derde dag gaf Stax online al toe naast spierpijn ook te kampen met knieproblemen. Toch liep ze de dag van Groesbeek uit en bleek ze onbewust door haar verschijning zelfs een inspiratie voor haar medelopers.
4 dagen hierachter lopen en je loopt de #4daagse uit @DionneStax pic.twitter.com/119Dt1IcNt — Hippe uut Zutphen (@Hippezutphen) July 18, 2019
Voordat ze aan haar laatste veertig kilometer begon, maakte Dionne via Twitter de balans op. De eerste blaren zijn een feit, waardoor iedere stap pijnlijk merkbaar is. Maar de veteraan van het wandelevenement stapt stug door richting de finish in de Nijmeegse binnenstad. Daar kwam de eerste loper vanochtend even na 9.00 uur al over de eindstreep.
Even een tussenstand: mijn knie doet nog steeds pijn, 2 kleine blaren op mijn hak, maar hé... We lopen nog! #4D19 — Dionne Stax (@DionneStax) July 19, 2019
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien