TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een slimmerik heeft alle wijsheden die uit de mond van Rik van de Westelaken kwamen aan het begin van de eerste aflevering van Wie is de Mol?, onder elkaar gezet. En daar kwam een hele interessante vondst uit. Hier komt ie:
Het antwoord is dus nummer 9, maar daar kun je natuurlijk verschillende kanten mee op. Het zou inderdaad kunnen betekenen dat Miljuschka, die als negende aan de beurt is in de leader, de Mol is. Maar de negende persoon die bij Rik aanklopte is hiermee ook verdacht. Dat is singer/songwriter Rob DeKay! Zou een van deze twee kandidaten dan de Mol? zijn.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle