TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een slimmerik heeft alle wijsheden die uit de mond van Rik van de Westelaken kwamen aan het begin van de eerste aflevering van Wie is de Mol?, onder elkaar gezet. En daar kwam een hele interessante vondst uit. Hier komt ie:
Het antwoord is dus nummer 9, maar daar kun je natuurlijk verschillende kanten mee op. Het zou inderdaad kunnen betekenen dat Miljuschka, die als negende aan de beurt is in de leader, de Mol is. Maar de negende persoon die bij Rik aanklopte is hiermee ook verdacht. Dat is singer/songwriter Rob DeKay! Zou een van deze twee kandidaten dan de Mol? zijn.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside