TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: dit bericht bevat spoilers.
In totaal stemden deze week 1.51 miljoen mensen af op het programma waarin het de bedoeling is dat een BN'er een liedje ten gehore brengt in een gek pak. Vanaf het begin waren er twaalf BN'ers die zich eraan waagden en elke week valt er iemand af. Ze moeten allemaal het podium beklimmen om vervolgens gehuld in een pak een nummer ten gehore te brengen. Op dat moment weet het publiek dus nog niet wie er daadwerkelijk aan het zingen is. Er wordt vervolgens gestemd en er is dan één kandidaat die The Masked Singer moet verlaten.
Deze week was het slachtoffer het konijn. Maar wie o wie zat er in het pak? Het was niemand minder dan Gers Pardoel. De juryleden zaten ook redelijk op dat spoor. Alleen Loretta Schrijver dacht dat het iemand anders was, namelijk Danny de Munk.
Respect voor #gerspardoel. Top gedaan en opent perspectieven voor je muzikale toekomst #TheMaskedSinger — ÜberGeeJee (@geejee1965) October 11, 2019
Gers Pardoel is het konijn, ik weet het 100% zeker!! Carlo heeft Gers een keertje nagedaan, het nummer bagagedrager slaat op de hint 'fiets' én Gers heeft kinderen!! #MaskedSinger — Daniel Joe (@DanielJoeH) October 11, 2019
Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?
09:10Raven van Dorst keert op deze datum terug met Nachtdieren USA
09:05Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
08:50De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers zijn niet te spreken over aanpak Alberto Stegeman
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: Knokke in Cadzand, De slechtste chauffeur van Nederland, Morbius