TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: dit bericht bevat spoilers.
In totaal stemden deze week 1.51 miljoen mensen af op het programma waarin het de bedoeling is dat een BN'er een liedje ten gehore brengt in een gek pak. Vanaf het begin waren er twaalf BN'ers die zich eraan waagden en elke week valt er iemand af. Ze moeten allemaal het podium beklimmen om vervolgens gehuld in een pak een nummer ten gehore te brengen. Op dat moment weet het publiek dus nog niet wie er daadwerkelijk aan het zingen is. Er wordt vervolgens gestemd en er is dan één kandidaat die The Masked Singer moet verlaten.
Deze week was het slachtoffer het konijn. Maar wie o wie zat er in het pak? Het was niemand minder dan Gers Pardoel. De juryleden zaten ook redelijk op dat spoor. Alleen Loretta Schrijver dacht dat het iemand anders was, namelijk Danny de Munk.
Respect voor #gerspardoel. Top gedaan en opent perspectieven voor je muzikale toekomst #TheMaskedSinger — ÜberGeeJee (@geejee1965) October 11, 2019
Gers Pardoel is het konijn, ik weet het 100% zeker!! Carlo heeft Gers een keertje nagedaan, het nummer bagagedrager slaat op de hint 'fiets' én Gers heeft kinderen!! #MaskedSinger — Daniel Joe (@DanielJoeH) October 11, 2019
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?