TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: dit bericht bevat spoilers.
In totaal stemden deze week 1.51 miljoen mensen af op het programma waarin het de bedoeling is dat een BN'er een liedje ten gehore brengt in een gek pak. Vanaf het begin waren er twaalf BN'ers die zich eraan waagden en elke week valt er iemand af. Ze moeten allemaal het podium beklimmen om vervolgens gehuld in een pak een nummer ten gehore te brengen. Op dat moment weet het publiek dus nog niet wie er daadwerkelijk aan het zingen is. Er wordt vervolgens gestemd en er is dan één kandidaat die The Masked Singer moet verlaten.
Deze week was het slachtoffer het konijn. Maar wie o wie zat er in het pak? Het was niemand minder dan Gers Pardoel. De juryleden zaten ook redelijk op dat spoor. Alleen Loretta Schrijver dacht dat het iemand anders was, namelijk Danny de Munk.
Respect voor #gerspardoel. Top gedaan en opent perspectieven voor je muzikale toekomst #TheMaskedSinger — ÜberGeeJee (@geejee1965) October 11, 2019
Gers Pardoel is het konijn, ik weet het 100% zeker!! Carlo heeft Gers een keertje nagedaan, het nummer bagagedrager slaat op de hint 'fiets' én Gers heeft kinderen!! #MaskedSinger — Daniel Joe (@DanielJoeH) October 11, 2019
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune