TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft Omroep MAX bekendgemaakt.
Drie kunstenaars steken elke aflevering weer de handen uit de mouwen om iets moois neer te zetten. De BN'er kiest uiteindelijk één van de werken uit om mee te nemen. Op de twee overgebleven doeken kan dan worden geboden en het geld gaat naar een goed doel dat de bekende Nederlander kiest.
Tegenwoordig is de presentatie in handen van Özcan Akyol. In 2019 nam hij het stokje over van Hanneke Groenteman. Het programma gaat zijn zeventiende seizoen in, maar er is nog niet bekendgemaakt wanneer het uitgezonden wordt.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'