TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft Omroep MAX bekendgemaakt.
Drie kunstenaars steken elke aflevering weer de handen uit de mouwen om iets moois neer te zetten. De BN'er kiest uiteindelijk één van de werken uit om mee te nemen. Op de twee overgebleven doeken kan dan worden geboden en het geld gaat naar een goed doel dat de bekende Nederlander kiest.
Tegenwoordig is de presentatie in handen van Özcan Akyol. In 2019 nam hij het stokje over van Hanneke Groenteman. Het programma gaat zijn zeventiende seizoen in, maar er is nog niet bekendgemaakt wanneer het uitgezonden wordt.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur