TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft Omroep MAX bekendgemaakt.
Drie kunstenaars steken elke aflevering weer de handen uit de mouwen om iets moois neer te zetten. De BN'er kiest uiteindelijk één van de werken uit om mee te nemen. Op de twee overgebleven doeken kan dan worden geboden en het geld gaat naar een goed doel dat de bekende Nederlander kiest.
Tegenwoordig is de presentatie in handen van Özcan Akyol. In 2019 nam hij het stokje over van Hanneke Groenteman. Het programma gaat zijn zeventiende seizoen in, maar er is nog niet bekendgemaakt wanneer het uitgezonden wordt.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen