TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Born Winners, het nieuwe programma van AVROTROS, zou eigenlijk al in november op de buis verschijnen maar toch werd besloten de show te verzetten. Dat leidde tot wat onduidelijkheid over de uitzenddatum. Tot nu, want wij hebben de nieuwe startdatum!
Zet zaterdag 13 januari maar in je agenda, want dan gaat Born Winners van start. Dat heeft AVROTROS aan ons bevestigd.
In de nieuwe AVROTROS-show staan oud-sporters en hun kinderen centraal. In het programma vormen zij duo's die uitdagingen aangaan en persoonlijke verhalen delen. Er komen allerlei sportieve opdrachten voorbij. Van kano-polo racen en duiken tot boogschieten en een biatlon: niets is te gek. In de finale gaan drie duo's de ultieme strijd met elkaar aan in het Olympisch Stadion.
Voormalig voetballer Regi Blinker strijdt samen met zijn dochter Jackie, oud-hockeyer Teun de Nooijer met zijn dochter Lilli, oud-wielrenner Erik Breukink met dochter Kim, oud-topschaatser Falko Zandstra met dochter Mirthe, oud-zwemster Annemarie Verstappen met zoon Sebastien en oud-judoka Dennis van der Geest met zoon Björn. Het sportprogramma wordt door Hila Noorzai gepresenteerd. Marianne Timmer vervult de rol van scheidsrechter.
Oorspronkelijk was Born Winners gepland voor november, maar dat ging niet door. In eerste instantie was het plan om de show op maandagavond uit te zenden, maar dit is gewijzigd naar de zaterdagavond. Dat betekent dat de nieuwe show na Wie is de Mol? wordt uitgezonden op NPO 1. Born Winners is vanaf zaterdag 13 januari om iets na 21.30 uur te zien.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer